שוטרים, סוהרים, גמלאים ובני המשפחות היקרים,

אנחנו נמצאים בחג הפסח, חג החירות, החג המסמל את הולדתו של עם ישראל כעם וכאומה, עם יציאתו ממצרים. 

אתגרים רבים היו לאבותינו, וגם בפנינו עומדים אתגרים לא מעטים, בפרט בימים מורכבים אלו. אזרחי ישראל נמצאים בהגבלות תנועה ומרחב וסדרי הפסח ייערכו השנה במתכונת מצומצמת. בחזית העשייה והפעילות למען שמירת הסדר, הביטחון ובריאות הציבור בימים אלו נמצאים שוטרי משטרת ישראל וכוחות מג"ב, אשר פועלים יום ולילה, תוך סיכון בריאותם. רבים מהם לא יזכו לחגוג את ליל הסדר בחיק משפחותיהם וימשיכו בעבודה הקשה והברוכה שלהם בשטח, למען מדינת ישראל. מפקדים ושוטרים יקרים, אנחנו מצדיעים לכם! 

בפני סוהרי שב"ס ניצבת כעת משימה מיוחדת ומורכבת, לשמירת בריאותם של האסירים בתוך בתי הכלא ולשמירת הסדר והביטחון של מתקני הכליאה ובתי הסוהר השונים. גם הסוהרים חשופים בימים אלו להידבקות בקורונה ובריאותם נמצאת בסכנה. מפקדים וסוהרים יקרים, יישר כוח ושאו ברכה!

ארגון נשות השוטרים והסוהרים ממשיך לפעול גם בימים אלו למען רווחתם ושלומם של השוטרים, הסוהרים, הגמלאים ובני המשפחות. גם בימי הקורונה, העבודה השוטפת אינה פוסקת לרגע. אנו ממשיכים לנהל את המאבק למען תוספת אי הביטחון התעסוקתי לדירוג המח"ר ועל כך תוכלו לקרוא בגיליון זה. הארגון ממשיך לעמוד לצידם של השוטרים והסוהרים במשימות הקשות והמורכבות המוטלות עליהם בימים אלו ולאחרונה ביצענו פניה מיוחדת למ"מ מפכ"ל המשטרה, בבקשה כי יפעל באופן מיידי למען אספקת ציוד מיגון ראוי לשוטרים, אשר נמצאים בחיכוך תמידי עם האוכלוסייה האזרחית וחשופים מאוד להידבקות. 

עורכי הדין של הארגון ממשיכים לפעול ולהעניק שירות וסיוע משפטי לחברים, בכל בעיה המתעוררת, קוצרים הצלחות ורואים ברכה בעמלם. גם על כך תוכלו לקרוא בגיליון זה. 

חברים יקרים, חג הפסח מסמל אביב, פריחה והתחדשות. יהי רצון שנזכה כולנו לימים של בריאות וטוב, גאולה שלמה ובשורות טובות ויתקיים בנו המאמר "לשנה הבאה בני חורין"!

 

לסיום, נבקש לאחל חג שמח גם לאחינו הנוצרים, לרגל חג הפסחא, לאחינו המוסלמים, לרגל הרמדאן ולאחינו הדרוזים לרגל חג הנביא שועייב.   

 

שלכם,

אביגיל שררה מנכ"לית ארגון נשות השוטרים והסוהרים

יו"ר הארגון: חדווה קורצברט 

חברי ההנהלה: אבי הררי - תג"ד בדימוס, אתי טולדנו, אבי ארבל,
גאולה עטואר, יהודה כברה, יוכי עמרני.  

 

 

     

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה