דבר מנכ"לית ארגון נשות הסוהרים והשוטרים, הגב' אביגיל שררה

עמיתים יקרים,

ארגון נשות השוטרים והסוהרים גאה ושמח על שיתוף הפעולה האסטרטגי הפורה והחשוב עם קרנות הסוהרים.

בשנים האחרונות, שני הארגונים חברים בפורום ראשי הארגונים, הכולל גם את איפ״א, קרנות סוהרים ואיגוד הגמלאים. יחד נאבקים הארגונים למען קידום זכויותיהם של השוטרים, הסוהרים והגמלאים באמצעות ערוצים משפטיים, לובי בכנסת ובממשלה והופעות בערוצי התקשורת. 

ארגון נשות השוטרים והסוהרים, בו חברים אלפים רבים ממשפחות השוטרים, הסוהרים והגמלאים, מעניק ייעוץ משפטי ראשוני לחברי הארגון בכל שאלה ובעיה מקצועית המתעוררת במהלך השירות - הליכי שימוע, תביעות וערעורים פליליים, תביעות וערעורים משמעתיים, תביעות וערעורים נגד משרד הביטחון בעניין הכרה בזכויות על פי חוק הנכים, טיפול בנושאי שכר, תנאי שירות, בעיות מנהליות ועוד, ובמגוון נושאים אישיים נוספים (תאונות דרכים, רכישת דירה, סטטוס אישי ועוד). 

הארגון מעסיק עשרות עורכי דין הזמינים לטובת חברי הארגון. 

כמו כן, הארגון מקדם באמצעות פעילות משפטית ענפה את כל הנושאים שעל סדר יומם של חברי הארגון ומביא להישגים משמעותיים עבור החברים. 

הארגון גם פועל אל מול חברי הכנסת והשרים, לקידום חקיקה לטובת המשרתים בנושאים שונים כגון החמרת הענישה על תוקפי שוטרים וסוהרים, תוספות שכר שונות ונושאים שכריים נוספים, וכן נושאים רבים נוספים הקשורים הן למעמדם וכבודם של המשרתים והגמלאים והן לתנאי שירותם. 

אנחנו מודים למנכ"ל קרנות הסוהרים אבי וקנין על שיתוף הפעולה ולנשיא קרנות סוהרים עו"ד חיים שמולביץ' על שיתוף הפעולה הפורה .

לקראת פרוש השנה החדשה, נברך את  כל השוטרים, הסוהרים, הגמלאים ובני משפחותיהם ואת כל בית ישראל בברכת שנה טובה ומתוקה, שנת אושר, הצלחה ובשורות טובות. תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה!  

 

בברכה

אביגיל שררה

מנכ"לית ארגון נשות השוטרים והסוהרים

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה