ברכת השר לבט"פ, גלעד ארדן

שוטרים, סוהרים וגמלאים יקרים,   


בשנים האחרונות, עם שינוי פני המערכה והפיכת העורף הישראלי לחזית, הולכת ומתחזקת חשיבות גופי ביטחון הפנים. בארבע השנים האחרונות, בהן אני משמש כשר לביטחון הפנים, קידמנו יחד  עם הגופים רפורמות חשובות הן בפעילות המשטרה ושב"ס והן במבנה הארגוני. אנחנו בעיצומה של מהפכת שיטור ביישובים הערביים – הקמנו כבר 7 תחנות משטרה חדשות בתוככי היישובים הערביים, גייסנו מאות שוטרים למשימה, רבים מהם מוסלמיים.

חברים יקרים,חברים יקרים,חיזקנו את ירושלים במאות שוטרים, שהביאו יחדיו לבלימת גל טרור היחידים בעיר, הכפלנו את הנוכחות המשטרתית בכבישים הבינעירוניים, דבר שהביא לעלייה באכיפה ולהפחתת התאונות והנפגעים, אנחנו מציידים את כל שוטרי השטח במצלמות גוף - זהו פרויקט ייחודי בקנה מידה עולמי ואני מאמין שהוא יעלה את השקיפות ואת אמון הציבור במשטרה. נתנו מענה לפגיעה בילדים ברשת האינטרנט, עם פתיחתו של המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת ומוקד 105.

בשב"ס קידמנו תכנית היסטורית להגדלת שטח המחייה לאסירים, הרחבנו את תכניות השיקום לאסירים במטרה להפחית את הרצידיביזם והוכנה תכנית לצמצום תנאי המחבלים הכלואים בבתי הכלא. משימות השיטור והכליאה מתבצעות הודות לרבבות שוטרים וסוהרים המחויבים למשימה וחדורי שליחות. הם ממשיכים את משרתי העבר, שמילאו את משימתם באותו להט ומחויבות והם אלו שיעבירו את לפיד שמירת החוק לבאים אחריהם.

עוצמת המחויבות אינה מפחיתה מחוב המדינה לדאוג למי ששרתו אותה נאמנה בעבר ומשרתים אותה כעת.  

תוספת הביטחון התעסוקתי מגלמת חוב מוסרי לשוטרים ולסוהרים שנתנו ונותנים את מיטב שנותיהם ויכולותיהם למען ביטחון הפנים של המדינה.   

תוספת זו תאפשר לנו גם לגייס משרתים טובים לשורות הארגונים למען המשך חיזוק ביטחון הפנים לעתיד. 

הייתה לי הזכות להוביל איתכם את המאבק לתיקון חוב זה, ואין גאה ממני שעוול היסטורי זה תוקן וניתן תגמול השכר המיוחל. זו תוספת שכר המיוחל.

תוספת שכר המבטאת את ההכרה בחשיבות העשייה למען המדינה.

ההישג האדיר הזה הוא תוצר של מאמץ משותף, שהתקיים לאורך שנים וביתר שאת בעת האחרונה. זוהי לי הזדמנות נוספת להודות לכל העוסקים במלאכה, ובתוך כך לארגון נשות השוטרים והסוהרים ולאביגיל העומדת בראשו. אנחנו זקוקים להמשך העזרה שלכם ולרוח הגבית שלכם במכלול האתגרים שלפתחנו.

לאחר כארבע שנות כהונתי כשר לביטחון הפנים, אני גאה שזכיתי לעמוד בראש מערכת חשובה מאין כמותה לביטחון ישראל, וההישג הזה מלווה אותי בגאווה ובתחושה שזה המעט שהמדינה יכולה לתת בחזרה.       

 

שנה טובה וחג שמח לכם ולבני ביתכם,

ח"כ גלעד ארדן

 השר לביטחון הפנים

השר לנושאים אסטרטגיים    

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה