ברכת מנכ"לית הארגון, אביגיל שררה ויו״ר הארגון, חדווה קורצברט

חברים יקרים,

שנה נוספת עברה על ארגון נשות השוטרים והסוהרים ועליכם - השוטרים, הסוהרים, הגמלאים ובני המשפחות היקרים. גם בשנה זו נדרשנו לאתגרים הרבים המלווים את חיי היום יום של השוטרים, הסוהרים והגמלאים, אבל אין ספק כי שנה זו הייתה שונה ומיוחדת ובעלת משמעות רבה. 

שנת תשע"ט הייתה שנת מפנה חשובה ומשמעותית  מאין כמוה. בשנה זו נאבקנו בכל הכוח והצלחנו להביא להישג היסטורי בנושא תוספת אי הביטחון התעסקותי. זכינו, יחד איתכם, להביא אל סופו הטוב את המאבק, שנמשך למעלה מ-8 שנים. 

כשאנו מביטים אחורה אל טלטלות השנה שעברה,  אנחנו מלאים בתחושת סיפוק וגאווה. סיפוק וגאווה  על שהצלחנו לייצג נאמנה את האינטרסים של השוטרים, הסוהרים והגמלאים, סיפוק וגאווה, על שלמרות לחצים כבדים מצד פקידי האוצר, אינטרסנטים שונים ותקשורת מגויסת – הצלחנו להביא לשינוי ולהישג המיוחל שמגיע בדין ולא בחסד לשוטרים, לסוהרים ולגמלאים. 

תודה גדולה מגיעה גם לפעילי השטח, אשר הקריבו מזמנם, מכוחם ולעתים אף את בריאותם למען המאבק ותרמו תרומה מכרעת להצלחתו.  נכון, המלאכה עדיין לא הושלמה. אנחנו עדיין מנהלים מאבק בעניין תוספת אי הביטחון התעסוקתי לאלו  בדרגת מח"ר.

אנחנו מבטיחים כי גם בעניין הזה  לא ננוח ולא נשקוט. נפעל בכל הכוח ובכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת להביא בשורות טובות  גם לדירוג המח"ר.  נמשיך לפעול נאמנה למען זכויות הפקדים והכלאים, אשר לא זכו לקבל את תוספת אי הביטחון התעסוקתי. ארגון נשות השוטרים והסוהרים ימשיך לפעול בכל הזירות על מנת לייצג בצורה הטובה ביותר את זכויותיהם של השוטרים, הסוהרים והגמלאים ולהתמודד עם האתגרים השונים העומדים לפתחם. 

אנחנו נמשיך להעניק סיוע ותמיכה בנושאים המשותפים לכולם, כמו גם ייעוץ בנושאים אישיים. אנחנו רואים חשיבות עליונה בהבטחת רווחתם ושלומם של שוטרי, סוהרי וגמלאי הארגונים היקרים ועומדים כל השנה לרשותכם ולרשות המשפחות. ערב חגי תשרי, אנחנו רוצים לברך את  הגמלאים היקרים, אשר פעלו ופועלים למען כלל השוטרים, הסוהרים והגמלאים במסירות רבה. הוקרתנו לשוטרי וסוהרי ישראל, אשר עושים לילות כימים בשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

רבים מאוד מהם לא יעשו את החגים הקרובים בחיק משפחותיהם וישמרו על ביטחון כולנו,  ועל כך תודתנו הגדולה.  אנחנו שמחים להגיש לכם, ערב ראש השנה, שי לחג, מערכת כלים יוקרתית לעשרה סועדים.  ערב פתיחת השנה החדשה, שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה, נאחל לכם ולבני משפחותיכם שנת בריאות, שגשוג והצלחה, שנת שלום וביטחון, שנה בה תבורכו  מכל מעשי ידיכם. 

 

שנה טובה!

שלכם,

אביגיל שררה מנכ"לית ארגון נשות השוטרים והסוהרים

יו"ר הארגון: חדווה קורצברט 

חברי ההנהלה: אבי הררי - תג"ד בדימוס, אתי טולדנו, אבי ארבל,
גאולה עטואר, יהודה כברה, יוכי עמרני.  

 

 

     

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה