יו״ר הסניפים מספרים

רג׳א ח׳יר, יו"ר סניף גליל

ישנו שיתוף פעולה מעולה בכל הנושאים המועלים על ידינו. תמיד הארגון משתדל להיענות לבקשות. אציין את הקשר הטוב עם החברים בארגון. האנשים פונים לארגון ותמיד מקבלים תשובות ענייניות, בחום באהבה. באשר לתוספת אי הקביעות, אני מוקיר את ההובלה של הארגון במאבק ואת העובדה שעמד בראש חוד החנית, כמובן בשיתוף פעולה עם יתר הארגונים - והביא להצלחה. אנו עושים מאמץ לגייס חברים נוספים לארגון.  תודה רבה לארגון נשות השוטרים והסוהרים! 

 

חיים סומך, יו"ר סניף העמקים 

אני חבר בארגון שנים רבות, ואני עושה מאמץ לצרף ולקרב חברים נוספים לארגון וזאת כהוקרה לפועלו של הארגון למען השוטרים, הסוהרים והגמלאים ולרווחתם בתחומים רבים. מאחל המשך עשיה פורייה ויישר כח גדול.

 

יעיש סוויסה, יו"ר סניף תל אביב וגוש דן

אני מצדיע לארגון נשות השוטרים והסוהרים על פועלו למען השוטרים, הסוהרים והגמלאים ועל תמיכתו במשפחות ובבעיות האישיות בהן נתקלים השוטרים, הסוהרים והגמלאים.  יישר כוח!

 

יוסף יפרח, יו"ר סניף הנגב

הקשר שלנו עם ארגון נשות השוטרים והסוהרים במהלך כל השנה חזק וחשוב. אנחנו מסייעים בהעברת השי של הארגון לחברים, לעתים עד לבית החבר.  אנו מקיימים מפגשים עם מנכ"לית ארגון נשות השוטרים והסוהרים.  הארגון מסייע בנושא מצוקות של גמלאים חולים, הן ע"י מענקים כספיים והן ע"י סיוע משפטי. הארגון מסייע ותורם רבות לגמלאים החברים בארגון.

פרוספר אמזלג, יו"ר סניף לכיש

בשם כל החברים והגמלאים, אני מוקיר את ארגון נשות השוטרים והסוהרים אשר נאבק למען הדרוגים השונים בשכר ולאחרונה למען המשרתים בדירוג המח"ר. הארגון מתייחס למשרתים ולגמלאים באהדה רבה ונותן סיוע לסניף לקיום אירועים ומפגשים וכן סיוע נרחב לחברים בתחומים שונים. מאחל המשך עשיה פורייה ובריאות.

 

 

 

 

 

 

 

 

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |
למעלה