תקבלו אתר תוך כמה שעות!

מעכשיו ניתן להקים כל אתר אשר יכול להכיל כל סוג של מידע, אתר שיכול להשתנות בכל עת, ולהגיע לקהל עצום, ללא צורך בהתעסקות עם תבניות, עיצובים, מתכנתים וכל זה. אנחנו לוקחים את ה-כ-ל על עצמנו!

סוף סוף יש לכם נוכחות באינטרנט!

 שיווק באמצעות תוכן הוא כלי רב עוצמה. תוכלו להגיע למספר עצום של אנשים, לעדכן את המסרים והאינפורמציה בכל רגע שתרצו ולשמור על התכנים שהוחלפו בארכיון.

 

הקמה מהירה של אתר ממותג

השירות נוצר כדי לאפשר לכם להקים אתר ממותג בקלות ובמהירות. כל שעליכם לעשות הוא להעביר אלינו את החומרים הרלוונטים ואנו מקימים לכם אתר תוך 7 ימי עבודה.

את התוכן תוכלו לעדכן בכל עת על ידי מערכת ניהול ידידותית ונוחה, אשר נמצאת בפיתוח מתמיד. אנו נעזרים בפידבקים שלכם כדי לפתח את המערכת ולהגיע לידידותיות ותכליתיות מירבית.

במידה ותרצו תוכלו לקבל שירות מלא ומקצועי בהזנת התכנים לאתר, על-ידי הסטודיו שלנו, שיעמוד לרשותכם.

 

עלות

עלות הפקת האתר תוך שבוע ימים תעלה לכם 3000 - 5000 ש"ח, תלוי בכמות האינפורמציה שתרצו להעלות. לאחר ההקמה תקבלו "מפתח" למערכת הניהול ותוכלו לעדכן את האתר ולערוך בו שינויים בעצמכם. נסייע לכם בכל עת.

 

המון אפשרויות.... 

אין צורך לבחור תבנית. מדובר בפלטפורמה רבת אפשרויות וגמישה המיועדת להקמת אתר אינטרנט, אשר ניתן לעריכה ולעידכון בכל עת. יש לכם גישה חופשית לתכנים, ויכולת שינוי עצמאית לחלוטין בפורמט אינטרנטי אשר כל מילה בו ניתנת לעריכה ושינוי, ולכן הוא יעיל כלכך. את העיצוב השאירו לנו. אנחנו עושים הכל שהאתר יראה טוב.

 

גמיש ורב תכליתי

סוגי האתרים שניתן להקים איתנו בשיטה זו הוא רב. אתרי תוכן, אתרי תדמית, אתרי מכירה ועוד. על מנת לאפשר לכם להתרשם מהמוצר העתידי שלכם, לראות, לחוש ולהבין את המוצר המוגמר, תוכלו לעין באתרים קיימים. חלק מהם בוודאי יתאימו לכם.

 

שירות מא' ועד ת'

הקמת האתר כולה - על אחריותינו. אך אתם יכולים להחליט על עדכון חודשי או שבועי או יומי. במידה ותרצו לעדכן בעצמכם, תקבלו הדרכה על מערכת הניהול. במידה ולא - אנו נעשה זאת עבורכם.

 

כתיבה ועריכת תוכן

גם אם אין לכם אתר ומעולם לא פרסמתם דבר, תוכלו לקבל שירותי כתיבה ועריכה, תוך התאמת העורך והכותבים לתחום העיסוק הספציפי שלכם.

 

>>> מה כולל האתר?


>>> אודות השירות המלא שניתן ללקוחות

 

לקביעת פגישה ולהדגמה כתבו אלינו או התקשרו

מנכ"ל ענת קמינצקי: 052-5404789

מנהל מכירות: יורם 052-5558284

בימים א'-ה' בשעות 9:00 עד 17:00

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |