MAGZINE-PRO אתר ברגע

השירות מאפשר לכם להקים אתר אשר יכול להכיל כל מידע אשר תרצו לשתף בו את לקוחותיכם וקהל היעד שלכם, אתר שיכול להשתנות בכל עת, ולהגיע לקהל עצום

כדי להבין יותר הכנסו עכשיו לאתר וילה קדם

 

תוכן באינטרנט ככלי שיווקי וממנף לחברה שלכם

שיווק באמצעות תוכן הוא כלי רב עוצמה. תוכלו להגיע למספר עצום של אנשים, לעדכן את המסרים והאינפורמציה בכל רגע שתרצו ולשמור על התכנים שהוחלפו בארכיון.

 

הקמה מהירה של אתר ממותג

השירות נוצר כדי לאפשר לכם להקים אתר ממותג בקלות ובמהירות. כל שעליכם לעשות הוא להעביר אלינו את החומרים הרלוונטים ואנו מקימים לכם אתר תוך 7 ימי עבודה.

את התוכן תוכלו לעדכן בכל עת על ידי מערכת ניהול ידידותית ונוחה, אשר נמצאת בפיתוח מתמיד. אנו נעזרים בפידבקים שלכם כדי לפתח את המערכת ולהגיע לידידותיות ותכליתיות מירבית.

במידה ותרצו תוכלו לקבל שירות מלא ומקצועי בהזנת התכנים לאתר, על-ידי הסטודיו שלנו, שיעמוד לרשותכם.

 

עלות

עלות הפקת האתר תוך שבוע ימים תעלה לכם 2500 - 5000 ש"ח, תלוי בכמות האינפורמציה שתרצו להעלות. לאחר ההקמה תקבלו "מפתח" למערכת הניהול ותוכלו לעדכן את האתר ולערוך בו שינויים בעצמכם. במידה ותרצו שאנו ננהל את האתר עבורכם נעשה זאת בעלות חודשית או חד פעמית, כל זאת בהתאם לסיכום עם כל חברה על פי צרכיה.

האתר שלכם הוא למעשה שירות, והוא באויר כל עוד אתם משלמים. החל מהשנה השניה שנה עליכם לשלם דמי שימוש ואחסון בסך של 100 שקלים לחודש.

 

זהו שרות אינטרנט ולא תוכנה מותקנת במחשב או בשרת שלכם.
היתרון של שרות אינטרנט על פני תוכנה שמותקנת במחשב שלך, או אפילו בשרת שלך הוא עצום. אין צורך לדאוג לתחזוקה ולגיבוי. אפשר להפעיל את המערכת מכל מקום בעל חיבור לאינטרנט. כשיוצאת גרסא חדשה כל המנויים נהנים ממנה באופן מיידי.

 

דינאמי ב-100%

מדובר בפלטפורמה רבת אפשרויות וגמישה המיועדת להקמת אתר אינטרנט, אשר ניתן לעריכה ולעידכון בכל עת. למנהל האתר יש גישה חופשית לתכנים שלו, ויכולת שינוי עצמאית לחלוטין בפורמט אינטרנטי אשר כל מילה בו ניתנת לעריכה ושינוי, ולכן הוא יעיל כלכך.

 

אינטראקטיביות

מוצר אינטראקטיבי אשר לגולש יש יכולת תגובה מיידית ישירות לתיבת הדואר שלכם, ואפשרות ליצור קשר מכל עמוד במגזין. כמו כן, תוכלו להוסיף עמודי תוכן וטפסים שיאפשרו לכם להרחיב את מאגר הלקוחות.

 

שם המשחק: יצירתיות

האתר מעוצב לעילא ועילא, אך בראש ובראשונה שומר על נוחות הקוראים. קיים חופש בבחירת הצבעוניות, שימוש במספר יחידות מבנה המאפשרות משחק ביניהן, הכנסת לוגו בכל עמוד, ותמונות בגדלים שונים. כל האמצעים האלה הופכים את המגזין שלכם לייחודי וממותג. הסבר נרחב על אפשרויות הפרסונליזציה של כל מגזין תוכלו לקבל בפגישה אישית. לתיאום פגישה כתבו אלינו ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם.

 

גמיש ורב תכליתי

השירות מתאים גם לאתרי תוכן ואיפורמציה, כקטלוג מוצרים ועוד. על מנת לאפשר לכם להתרשם מהמוצר העתידי שלכם, לראות, לחוש ולהבין את המוצר המוגמר, תוכלו לקבל דוגמה ממותגת עם תכנים אמיתיים עוד בטרם רכשתם את המוצר.

 

שירות מא' ועד ת'

הקמת האתר כולה - על אחריותינו. אך אתם יכולים להחליט על עדכון חודשי או שבועי או יומי. במידה ותרצו לעדכן בעצמכם, תקבלו הדרכה על מערכת הניהול. במידה ולא - אנו נעשה זאת עבורכם.

 

כתיבה ועריכת תוכן

גם אם אין לכם אתר ומעולם לא פרסמתם דבר, תוכלו לקבל שירותי כתיבה ועריכה, תוך התאמת העורך והכותבים לתחום העיסוק הספציפי שלכם.

 

>>> מה כולל האתר?


>>> אודות השירות המלא שניתן ללקוחות

 

לקביעת פגישה ולהדגמה כתבו אלינו או התקשרו

מנכ"ל ענת קמינצקי: 052-5404789

מנהל מכירות: יורם 052-5558284

בימים א'-ה' בשעות 9:00 עד 17:00

לתגובות, כתבו אלינו | שלח לחבר | הדפס |
Share |